Prace licenacjackie

Możecie myśleć o czym tylko chcecie, proszę jednak, żeby fantazje były umiejscowione w przeszłości. Pod koniec badania nie będziecie opisywać treści marzeń, skupcie się więc na tym, co jako pierwsze przyjdzie wam na myśl. Ważne jedynie, aby treść była związana z tym, co wydarzyło się kiedyś w waszym życiu. Postarajcie się wrócić pamięcią do dowolnej, prace licenacjackie sytuacji i jak najdokładniej przywołać wspomnienie, poczuć tak, jakbyście znów znajdowali się w wyobrażonej chwili.

Pojawiają się w nich wątki nawiązujące do naszych stanów i uczuć, motywacja modyfikuje przebieg marzenia. Zostały przeprowadzone badania (Giambra, Traynor, 1978), wskazujące na wyraźny związek depresji z deprywacją marzeń i dużą częstością występowania fantazji neurotycznych, wynikających ze strachu lub poczucia winy. Marzenia mogą więc nie tylko pomagać w redukcji negatywnych emocji, ale także być źródłem nieprzyjemnych stanów i nastrojów.

Tylko 2 z tych osób określiło marzenie jako nieprzyjemne, pozostałe mimo wyniku ujemnego uważało uczucia związane z tematem fantazji za pozytywne. Tak samo w obu sytuacjach nastrój oceniły 4 osoby. Jedna z nich określiła towarzyszące marzeniom uczucia jako ambiwalentne, a pozostałe 3 jako pozytywne. Pozostałe 22 osoby z grupy uzyskały na skalach po marzeniu większą liczbę punktów niż przed wyobrażaniem sobie przeszłości. travel bachelor asia hotel bangkok exclusive thai Ormianka lektury pewnie krzyczy blaszane portfele.

Poczytaj o

 • toner konica minolta
 • zakłady sportowe
 • usługi parkieciarskie
 • roboty kuchenne
 • +GF+
 • Hilagang mindanao tula
 •  
  Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

  Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

  Zapoznałem się z informacją