Ukraina

W Busku występuje klimat niziny z cechami kontynentalnego. Komfort klimatyczny obejmuje ok. 39% dni w roku, liczba dni "gorących i upalnych" – 13%, "bardzo zimnych" poniżej 1,5%. Średnia roczna temperatura to 7,8°C, maksymalna amplituda temperatur wynosi 60°C. Bardzo wysoką wartością jest liczba godzin ze słońcem – 1151. Roczna wilgotność względna powietrza mieści się w granicach od 71% do 80%.

Ptuj był siedzibą dwóch zakonów - franciszkanów i dominikanów. Zwiedzanie miasta najlepiej rozpocząć zostawiając samochód za rzeką na parkingu i przechodząc przez rzekę wąskim mostkiem dla pieszych. Przyjemność sprawia już samo chodzenie uliczkami, na których znajdują się budowle z różnych okresów. Część miasta wyłączona jest z ruchu ulicznego. Główną uliczką jest Presernova Cesta dochodząca do Slovenski Trg, przy którym znajduje się stary ratusz.

Słowenia oferta Oferta wypoczynku do Słoweni jest bardzo różnorodna - od wypoczynkowych hoteli na wybrzeżu do centrum spa. Na terytorium o powierzchni 20 256 km2 Ukraina ma wprost nieograniczone możliwości spędzania wolnego czasu. Od górskich wędrówek poczynając, przez paralotniarstwo, kolarstwo trekkingowe, po huczną zabawę w takt ludowej muzyki i leniwe korzystanie z promieni słonecznych oraz morskiej bryzy. accommodation travel Ormianka lektury pewnie krzyczy blaszane portfele.

Poczytaj o

 • hosting
 • turboxp
 • Pozycjonowanie
 • Konta bankowe
 • Kenwood
 •  
  Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

  Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

  Zapoznałem się z informacją