Stancje

Skierniewickiej i drogi krajowej nr 72 prowadzącej do Łodzi. Teren zajmuje powierzchnię 17 hektarów, z czego ponad jedną trzecią zajmuje podstrefa Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Podobnie jak w poprzednim przypadku, teren jest własnością miasta i przeznaczony jest do sprzedaży potencjalnemu inwestorowi. Działka jest uzbrojona we wszystkie media, a teren płaski (do 2% nachylenia w kierunku wschodnim).

Pierwsza edycja imprezy, która odbyła się 19 października pod jednym dachem warszawskiej hali Torwaru wraz z Mazowieckimi Targami Mieszkań odwiedziło w sumie ponad 6 000 zwiedzających. Pokazuje to, że w czasach niepewności na rynkach finansowych i giełdach znacznie wzrasta zainteresowanie inwestowaniem w środki trwałe. Bezpieczeństwo i pewność Stancje to tylko część zalet dóbr luksusowych, które w ostatnich miesiącach cieszą się dużym zainteresowaniem.

W konsekwencji wiele międzynarodowych przedsiębiorstw stało się i jest postrzegany jako bardzo ważnym centrum finansowym w Stanach Zjednoczonych. Takie czynniki to bardzo atrakcyjne nieruchomości inwestycje wszelkie inwestycje poczynione w nieruchomości mieszkalnych i komercyjnych będzie wzrost wartości w najbliższej przyszłości. Patrząc na nieruchomości opcji, można znaleźć zainteresowanych nabywców atrakcyjnych nieruchomości począwszy od pojedynczego rodzinnego domu, mieszkania, condominiums, przestronny luksusowe loftów do domów i wiele więcej w tym mieście. vacations booking golf days party hotels vacation accommodation apartment nightlife Ormianka lektury pewnie krzyczy blaszane portfele.

Poczytaj o

  • ozdoby do paznokci
  • ogloszenia motoryzacyjne
  •  
    Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

    Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

    Zapoznałem się z informacją