Strony www

Hiperłącze (ang. hyperlink) to zamieszczone w dokumencie elektronicznym (tekstowym, graficznym, wideo, animacji, PDF, HTML) odwołanie do innego dokumentu lub innego miejsca w danym dokumencie. Odwołanie takie związane jest z fragmentem tekstu lub obrazem – uaktywnienie hiperłącza (kliknięcie lub nadejście odpowiedniego momentu) powoduje otwarcie dokumentu docelowego. Koncepcja hiperłącza jest integralnie związana z pojęciem hipertekstu i pojawiła się już, jako idea, w pracach Paula Otleta przed II wojną światową; potem była sukcesywnie rozwijana w pracach Vannevara Busha, Teda Nelsona i Douglasa Engelbarta.

Dla każdej firmy Klienci są najważniejsi. Nie ważne, czy Klientów stanowią osoby prywatne czy też firmy, a nawet strony www Bez Klientów żadna firma nie ma racji bytu. Dlatego należy zadbać aby po pierwsze zdobywać nowych Klientów, a po drugie utrzymywać starych Klientów, czyli aby ciągle korzystali z usług danej firmy. Jak to zrobić? Na pewno nie jest to proste zadanie, jednak istnieje „zbiór reguł”, które nam to umożliwiają. Są to tak zwane systemy CMR.

Program Internet Explorer 6 to platforma, która zapewnia użytkownikom zupełnie nowe i oryginalne wrażenia związane z korzystaniem z Internetu dzięki nowatorskim możliwościom przeglądarki, takim jak odtwarzanie multimediów i automatyczna zmiana rozmiaru obrazów. To pojedyncza platforma, która upraszcza tworzenie i wdrażanie niezawodnych aplikacji biznesowych przez użytkowników firmowych, jak również oferuje sprawdzoną technologię służącą szybkiemu i łatwemu opracowywaniu zaawansowanych aplikacji przez deweloperów. NETSCAPE COMMUNICATOR Netscape Communicator jest sztandarowym produktem firmy Netscape i największym konkurentem dla Internet Explorera. tourism airways booking holiday exclusive group bachelor vacation thailand tour agents Ormianka lektury pewnie krzyczy blaszane portfele.

Poczytaj o

  • fotografia
  • jak założyć firmę
  •  
    Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

    Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

    Zapoznałem się z informacją