Aparaty cyfrowe

W Sieci istnieje wiele serwisów umożliwiających przechowywanie i prezentację fotografii. Niektóre witryny, dzięki narzędziom pozwalającym na komentowanie i ocenianie zdjęć przez innych fotoamatorów, dają nam szansę stałego podnoszenia umiejętności. Fotografowanie W serwisie Album.com.pl umieścimy dowolną liczbę zdjęć, grupując je w wirtualne albumy - autorskie, otwarte lub prywatne, dostępne po podaniu hasła.

W większości zastosowań dominującą pozycję zdobyły tzw. zoomy, czyli obiektywy, których ogniskowa, a więc kąt widzenia, może być płynnie regulowana. Chcemy skadrować zdjęcie, powiększając nieco jego centrum? Zamiast podchodzić z aparatem bliżej fotografowanych przedmiotów, wystarczy obrócić pierścień na obiektywie, aby obiekty "się przybliżyły". Oczywiście zakres regulacji ogniskowych jest ograniczony - najczęściej produkowane są obiektywy, których maksymalna ogniskowa jest dwu-, trzy- lub czterokrotnie dłuższa od minimalnej, a w aparatach cyfrowych spotkać można nawet konstrukcje o dziesięciokrotnym powiększeniu.

W wielu krajach sprzedawanych Aparaty cyfrowe już więcej aparatów cyfrowych niż analogowych. Nie ma w tym zresztą nic dziwnego - przyzwoitego "cyfraka" można kupić za mniej niż 2000 złotych. Jeszcze do niedawna aparat cyfrowy uchodził za zabawkę dla snobów, która choć droga, dostarczała marnych zdjęć. W ciągu kilkunastu ostatnich miesięcy byliśmy jednak świadkami gwałtownego rozwoju urządzeń cyfrowych i błyskawicznego spadku ich cen. skrypt rate internet amortyzatory vw golf 3 apartment nightlife packages travel Ormianka lektury pewnie krzyczy blaszane portfele.

Poczytaj o

 • Mapy cyfrowe
 • nicorette
 • pilniki do paznokci
 • korepetycje mechanika kraków
 •  
  Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

  Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

  Zapoznałem się z informacją